Göster
English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified
GÖNDERİLER HAKKINDA YORUM YAPMAYİ UNUTMAYİNİZ

Disney Channel Violetta İzle

12 Şubat 2013 Salı

Disney Channel Violetta İzle

Violetta şarkı söylemek
konusundaki çok özel yeteneğinin
farkında olmayan bir genç kızdır. Bu yeteneğini, ünlü bir şarkıcı olan ve Violetta henüz küçük bir kızken, trajik bir kazada ölen annesinden almıştır.
Babası Germán, aşırı koruyuculuğu ve katılığına rağmen kızını çok seven, çok başarılı bir adamdır. Üzüntüsünden ötürü, annesinin yolundan gideceğinden korkarak, geçmişini ve annesine olanları Violetta'dan saklamaya karar verir. 


Kazadan sonra, ikisi beraber Madrid'e taşınırlar ve onu, yaşıtı çocuklarla fazla ilişki kurmasına olanak vermeden tek başına yetiştiririr. Germán, Violetta'nın çok yetenekli bir müzisyen olduğunun farkındadır ve onu
piyano dersleri alması için teşvik eder; ancak şarkıcılık ve oyunculuktan uzak tutar. 

Memleketleri Buenos Aires'e geri döndüklerinde her şey değişir. Violetta, oldukça prestijli bir müzik okulu olan 'Stüdyo 21'de piyano dersleri almaya başlar. Ona özel ders veren ve yeteneğini anlamasına yardımcı olan yeni öğretmeni Angie ile tanıışır. Ayrıca öğrenme süreci boyunca ona eşlik edecek yeni insanlarla da tanışır.
Böylece, Violetta, kendisinin aşkını kazanmak için savaşacak ve tamamen zıt karakterlere sahip olan Tomás ve León isimlerinde iki oğlanla tanışır.

0 yorum

Yorum Gönder

Televizyon Yayın Akış Bilgileri

    back to top