Göster
English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified
GÖNDERİLER HAKKINDA YORUM YAPMAYİ UNUTMAYİNİZ

Star Tv Gecekondu Talk Şov Programini İzle
Türk televizyonlarında bugüne dek görülmemiş bir talk şov başlıyor

Durul Bazan Gecekondu ile Star TV ekranlarına geliyor.

Talk şovu gerçekleştirecek bir çaycı. Adı Durdu yani Durul Bazan.

Durdu kendisinden bir kaç yaş büyük abisi Dalyan ve dedesi Eşref ile İstanbul'un Paşabahçe ilçesinde bir gecekonduda yaşamaktadır. Anne ve babasını çok küçük yaşlarda kaybeden Durdu ve Dalyan dedeleri tarafından büyütülmüşlerdir. Durdu'nun abisi Dalyan işi gücü olmayan, tüm gününü internette erotik sitelerde film izleyerek geçiren biridir.

Bu şovun ilginç yanlarından biri de Dalyan ve Eşref dedeyi canlandıran kişilerin oyuncu olmaması

Durdu ise büyük bir TV kanalında çaycı olarak çalışmaktadır. Tüm ailenin geçim kaynağı dedenin emekli maaşı ile Durdu'nun sigortası ve maaşıdır.
Durdu, bir gün, çalıştığı TV kanalının genel yayın yönetmenin odasına çay bırakmak üzereyken kanalın en ünlü şovmeninin kovulduğuna kulak misafiri olur. Odaya girip girmemekte tereddüt yaşayan Durdu kapının aniden açılmasıyla kendini bir anda yeni kariyerinin ilk basamağında bulur. Son dönemde talepleri iyice artan eski şovmeni kovan genel müdür sıfırdan yeni bir star yaratabileceğini herkese ispat etmek için içeri ilk giren kişiyi kanala şovmen yapacağını iddia etmiştir ve bu şanslı kişi o an çay bırakmak için orda bulunan Durdu olmuştur.

Durdu' nun yaşadığı gecekondudan gerçekleştirilecek olan talk şov, ekranlarda olan klasik şovların çok dışında. Programa misafir olacak ünlülerin, sıra dışı sorulara ve şova eşlik edecek Dalyan ve Eşref dedenin hallerine verecekleri cevap ve tepkiler kahkahalara neden olacak.

Ekranların en yeni şovunun ilk konuğu ünlü oyuncu Tamer Karadağlı

Yayın Tarihi: 9 Temmuz Cuma

http://www.startv.com.tr/

0 yorum

Yorum Gönder

Televizyon Yayın Akış Bilgileri

    back to top